fbpx

Як влаштуватися на роботу в Данії: умови та способи

як потрапити в данію на роботу, як влаштуватися на роботу в данії, як знайти роботу в данії українцю

Як влаштуватися на роботу в Данії: умови та способи

Постало питання: як потрапити в Данію на роботу? Це зрозуміло і логічно. Данія – лідер світового виробництва сільськогосподарської продукції, країна оброблених полів та нескінченних ферм. Саме тут статисти відзначають захмарний рівень соціального забезпечення громадян при їх невеликій кількості. У Данії люди можуть отримувати по 3 пенсії, а заробляти по 2 заробітні плати в місяць. Мінімальний заробіток залежить від сфери діяльності, знання мови та кваліфікації працівника. Тим не менше, він майже ніколи не менше рівня в 1500 євро. На свята в країні припадає близько 30 днів, робота в цей час, а також робота в ненормованному режимі, лише по бажанню працівника з подвійною почасовою оплатою.

Так як влаштуватися на роботу в Данії? Для цього існує як мінімум 3 способи

    • Европейська біржа праці. Влаштування відбувається офіційно, з усіма виплатами та гарантіями. Але для цього потрібно мати громадянство ЄС чи Швейцарії, знати досконало хоча б 1 іноземну мову, проживати в Європі.
    • Сайти для пошуку роботи в країні. Безкоштовний варіант, та пошук тут на власний ризик, при тому навіть, що всі пошукові сайти країни працюють переважно з 90-х років та забезпечили собі гарну репутацію. Потрібно знати мову, законодавство країни та розуміти потреби працедавців Скандинавії, щоб бути затребуваним. І це вже немало.

Умови, які необхідні для отримання роботи в Данії з нашою допомогою, елементарні – базове знання датської чи англійської, біометричний паспорт, наявність закінченої/незакінченої вищої чи середньої аграрної освіти. Та навіть виконати ці умови оперативно ми також сприяємо, і гарантуємо підтримку після переїзду в Данію до завершення дії контракту.

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА

ОТКРЫТЫЕ ВАКАНСИИ

Стажировка на цветах в Дании

Цветочная ферма

Дания

Работа на норковой ферме в Дании

Норковая ферма

Дания

Работа на свиноферме в Дании

Работа на свиноферме

Дания

Работа на молочной ферме в Дании

Молочная ферма

Дания

Получить бесплатную консультацию