fbpx

Сільськогосподарське стажування в Данії: особливості та напрямки

робота в сільському господарстві данії, сільськогосподарське стажування в данії, сільське господарство робота в данії

Сільськогосподарське стажування в Данії: особливості та напрямки

Робота в сільському господарстві Данії знайдеться для кожного сумлінного працівника, незалежно від наявності у нього досвіду. Зовсім невеличка північна країна, та світовий лідер по виробництву сільськогосподарської продукції. Відмінне соціальне забезпечення при тому, що лідером світового заліку країну роблять лише 3% громадян, зайнятих працею у сфері сільського господарства. Чи потрібна лідеру допомога зовні, у вигляді іноземних кадрів та спеціалістів? Звісно, і працедавці Данії активно користуються можливістю отримати в необхідній кількості добросовісних працівників з Болгарії, Румунії, Молдови, України для виконання промислових задач.

Сільськогосподарське стажування в Данії річ 100% оплачувана, на відміну від України. Для студентів з країн Східної Європи це значить лише одне: є можливість отримати практичний досвід, налагодити культурні зв’язки з Європою, а також заробляти достатньо для комфортного проживання на батьківщині протягом кількох місяців без роботи. Так, Данія країна сільського господарства, і для тих, хто має замало досвіду чи знань для іншої, більш кваліфікованої роботи, це відмінне місце для праці.

Є сумніви, що все так просто? Що ж, спеціальних навичок для збору фруктів, овочів та догляду за квітами не потрібно мати. При роботі на фермі всьому навчають та допомагають у виконанні перших завдань. Звісно, потрібно мати певні знання для роботи в тваринами (вміти підключати доїльні апарати, проводити вакцинацію молодняка и т.д.), та все ж на тваринних фермах більшість таких завдань, які під силу виконувати будь-кому без безпосередньої підготовки.

Сільське господарство Данії забезпечує роботою десятки тисяч громадян України, якщо не рахувати Східну Європу загалом. Для проходження стажування в цій країні потрібно бути лише студентом аграрного навчального закладу та мати біопаспорт. Для роботи – бажання заробляти. Вирішення організаційних питань наша компетенція.

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА

ОТКРЫТЫЕ ВАКАНСИИ

Стажировка на цветах в Дании

Цветочная ферма

Дания

Работа на норковой ферме в Дании

Норковая ферма

Дания

Работа на свиноферме в Дании

Работа на свиноферме

Дания

Работа на молочной ферме в Дании

Молочная ферма

Дания

Получить бесплатную консультацию