Відгуки про роботу в Данії: ми дізнались, що думають люди

відгуки робота в данії, робота в данії відгуки, стажування в данії відгуки

Відгуки про роботу в Данії: думка людей без прикрас

Відгуки про роботу в Данії різняться. Тут працює багато людей зі Східної Європи і більшість з них задоволена умовами роботи та життя. Але є і свої особливості, які коментатори в мережі не забувать вказати. Давайте їх дізнаємося.

    • «Майже всі види роботи вимагають вільного володіння датською або однією з скандинавських мов, і, звичайно, знання англійської мови. Навіть якщо ви ідеально підходите для даної роботи, певної вакансії, роботодавець в цій країні буде завжди надавати перевагу датськомовним кандидатам», – написав відгук про роботу в Данії коментатор з ім’ям Чен. Багато інших працівників на сайтах workindenmark також відзначили «датську мову» як найскладніший аспект праці в Данії.
    • «Те, що ви сумлінно працюєте і тісно взаємодієте з вашими колегами, це не означає, що ви друзі. Це країна поваги до персонального простору кожної окремої людини, але в ній важко створити справді міцні соціальні зв’язки», – прокоментував на пошуковому сайті Aliastair Gough, який наразі живе в Зеландії, працює на фермі, як і раніше це було в околицях Копенгагену. «Знайти знайомих та колег легко, але перейти на новий рівень, стати друзями надзвичайно важко», – відмітила свою думку Анджалі Ману, яка живе в Копенгагені.

Більшість негативних відгуків, які написані про стажування в Данії, повязані з культивуванням в країні національної мови, високим рівнем індивідуалізму самих датчан. При цьому рівнем зарплатні, соціального і побутового забезпення майже всі без винятку задоволені.

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ СПЕЦИАЛИСТА

ОТКРЫТЫЕ ВАКАНСИИ

Стажировка на цветах в Дании

Цветочная ферма

Дания

Работа на норковой ферме в Дании

Норковая ферма

Дания

Работа на свиноферме в Дании

Работа на свиноферме

Дания

Работа на молочной ферме в Дании

Молочная ферма

Дания

Получить бесплатную консультацию